Akcesoria bezprzewodowe

Osoby, których słuch nie jest prawidłowy, często spotykają się z trudnościami związanymi z odbieraniem dźwięku i jego jakością. Najczęściej są to sytuacje, w których pojawia się duży hałas otoczenia, wietrzna pogoda, większa odległość od osoby, z którą chcemy porozmawiać, czy nawet słuchanie telewizji lub muzyki z przenośnych urządzeń. Dlaczego tak się dzieje? Każda z tych sytuacji negatywnie wpływa na jakość odbieranego dźwięku. Również stosowane dotychczas technologie urządzeń pośredniczących pomiędzy procesorem a urządzeniem zewnętrznym lub źródłem dźwięku mogą być niewystarczające. 

Dlatego Cochlear jako pierwszy wprowadził wraz z nowymi procesorami bezprzewodową technologię Cochlear™ True Wireless, która znosi barierę połączenia.Technologia bezprzewodowa Cochlear™ True Wireless umożliwia bezpośrednią, strumieniową transmisję wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio do procesora. Szereg łatwych w obsłudze akcesoriów został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu możliwie jak najlepszej jakości dźwięku w nawet najbardziej wymagających okolicznościach. Brak ciężkiego sprzętu noszonego na szyi i innych urządzeń pomocniczych to gwarancja wygody i swobody ruchów. Z kolei wysokowydajna technologia 2,4 GHz zapewnia niezawodną, wolną od zakłóceń łączność.

Klips telefoniczny

Przede wszystkim poprawia komfort rozmowy telefonicznej. Poza lepszą jakością dźwięku ułatwia również użytkowanie telefonu – dzięki połączeniu bluetooth nie trzeba nawet wyjmować go z kieszeni, plecaka lub torebki. Dla osób bardziej wymagających klips umożliwia również bezprzewodowe słuchanie muzyki, którą mamy w telefonie.

Kup w E-sklepie

Mini Mikrofon

Dzięki wykorzystaniu Mini Mikrofonu dźwięki trafiają bezpośrednio do procesora dźwięku, czego efektem jest lepsze rozumienie mowy. Słyszenie w hałaśliwym otoczeniu już nie będzie sprawiać trudności. Mini mikrofon posiada również wejście audio, dzięki czemu możemy podłączyć do niego każde urządzenie z tego typu portem, np. MP3 lub komputer.

Kup w E-sklepie

Przekaźnik telewizyjny

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią spędzać swój wolny czas, oglądając programy telewizyjne. Pozwala on regulować głośność programu indywidualnie tzn. na poziomie procesora, dzięki czemu nasi dobrze słyszący bliscy nie muszą specjalnie podgłaśniać telewizora. Można również cieszyć się oglądaniem swojego ulubionego programu, jednocześnie dyskutując o nim z najbliższymi osobami w tym samym czasie.

Kup w E-sklepie

Zobacz krótki film z udziałem naszych Pacjentów, korzystających z bezprzewodowych akcesoriów: