Kompleksowa chirurgia piersi w Medicus Clinic

Zaufaj naszemu doświadczeniu – indywidualne podejście i opieka na każdym etapie.

Umów się na konsultację

W Medicus Clinic specjalizujemy się w kompleksowej opiece nad zdrowiem kobiet oferując szeroki zakres usług w ramach chirurgii piersi. Posiadamy w swoim zespole doświadczonych chirurgów a nasze gabinety i sale operacyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, co zapewnia wysoki standard opieki.

Dowiedz się więcej
  • Chirurgia rekonstrukcyjna po i w trakcie leczenia onkologicznego
  • Chirurgia estetyczna piersi

Chirurgia rekonstrukcyjna po leczeniu onkologicznym i mastektomia

Dla naszych pacjentek, które przeszły leczenie onkologiczne i pragną odzyskać pewność siebie oraz poczucie kobiecości, oferujemy kompleksową chirurgię naprawczą i rekonstrukcyjną piersi.

Wykonujemy zabiegi poprawiania symetrii piersi po zabiegach chirurgicznych piersi, w tym onkologicznych. Naszym celem jest nie tylko przywrócenie wymarzonego wyglądu, ale także wsparcie i pomaganie w procesie powrotu do pełni życia.

W Medicus Clinic wykonujemy również zabiegi profilaktycznej mastektomii – zabiegu obniżającego ryzyko zachorowania na raka piersi u kobiet z mutacją genową i obciążeniem rodzinnym.

Skontaktuj się z nami

 

Chirurgia rekonstrukcyjna

Mastektomia profilaktyczna

Chirurgia estetyczna piersi

Kształtny, pełny i jędrny biust o satysfakcjonującym Pacjentkę rozmiarze ma znaczący wpływ na jej samopoczucie. Dla kobiet, które pragną zmienić rozmiar, kształt lub proporcje swoich piersi, oferujemy szeroki zakres możliwości, włączając w to m.in. powiększenie, jak i pomniejszenie piersi czy likwidację asymetrii.

Nasze podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdej pacjentki oraz pełnym zrozumieniu jej potrzeb i oczekiwań.

Skontaktuj się z nami

 

Powiększanie piersi

Redukcja piersi

Modelowanie piersi

Chirurgia rekonstrukcyjna

Dowiedz się więcej

Mastektomia profilaktyczna

Dowiedz się więcej

Powiększanie piersi

Dowiedz się więcej

Redukcja piersi

Dowiedz się więcej

Modelowanie piersi

Dowiedz się więcej

Doświadczony zespół

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze, którzy wykonują pełen zakres zabiegów w ramach chirurgii piersi. Specjalizujemy się zarówno w w chirurgii estetycznej piersi, jak i rekonstrukcyjnej – po leczeniu onkologicznym, wykorzystując najnowsze techniki chirurgii onkoplastycznej.

Dostępność terminów

W Medicus Clinic rozumiemy, jak ważny jest Twój czas i zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Pacjentkom dogodne terminy konsultacji oraz zabiegów.

Nowoczesna baza operacyjna

Dbamy o to, by nasza opieka medyczna stała na najwyższym poziomie. Posiadamy wysokiej klasy aparaturę medyczną, która zapewnia precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie. Dysponujemy także komfortowym oraz nowoczesnym oddziałem szpitalnym

Doświadczeni specjaliści

W Medicus Clinic pracują doświadczeni lekarze, którzy z pasją i zaangażowaniem zadbają o Twoje zdrowie. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece nad zdrowiem kobiet, oferując nowoczesne rozwiązania w zakresie chirurgii piersi. Nasz zespół ekspertów łączy wiedzę i doświadczenie z osiągnięciami medycyny, aby zapewnić wysoką jakość usług i wsparcie na każdym etapie leczenia. W Medicus Clinic Twoje zdrowie i komfort podczas leczenia są dla nas priorytetem.

Leczenie w Medicus Clinic

W Medicus Clinic specjalizujemy się w operacjach rekonstrukcyjnych piersi, stosując zarówno nowoczesne techniki chirurgii onkoplastycznej, jak i klasyczne metody, zależnie od indywidualnych potrzeb medycznych każdej Pacjentki. Nasz oddział szpitalny jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą lekarską zapewnia wysoki standard opieki. Pacjentki mogą liczyć także na komfortowe warunki pobytu oraz całodobową opiekę. Dysponujemy również nowoczesną bazą pooperacyjną, w skład której wchodzi 12 pokoi dla 24 Pacjentek. Każde pomieszczenie wyposażone jest w łazienkę.

Posiadając ponad 30-letnie doświadczenie na rynku medycznym, Medicus Clinic przyjmuje rocznie ponad 290 000 Pacjentów i wykonuje 2500 zabiegów operacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości usług medycznych czynią nas liderem w branży.

Doświadczeni specjaliści Medicus Clinic

Lek. Rafał Szulc

Specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w szeroko pojętej chirurgii plastycznej piersi, w tym również chirurgii rekonstrukcyjnej u Pacjentek na podłożu chorób onkologicznych.

Dowiedz się więcej
Lek. Aleksandra Łuniewska

Specjalista chirurgii plastycznej. Szczególnie interesuje się operacjami piersi, nowoczesnymi technikami stosowanymi w modelowaniu twarzy przeszczepem własnego tłuszczu, liposukcją oraz operacjami estetycznymi twarzy.

Dowiedz się więcej

Lider na rynku usług medycznych

30 lat na rynku medycznym
290000 Pacjentów rocznie
57000 konsultacji rocznie
2500 zabiegów operacyjnych rocznie

Godziny otwarcia Medicus Clinic:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne