Przebarwienia

Leczenie

W przypadku przebarwień nie należy ich lekceważyć i umówić się na badanie dermatoskopowe w celu określenia zmiany. Nasi dermatolodzy w Medicus Clinic zawsze opracowują plan leczenia, który będzie miał na celu ocenę rodzaju przebarwienia oraz wdrożenia planu ich eliminacji. Podczas konsultacji dermatologicznej podstawą do wdrożenia planu leczenia będzie ocena rozległość zmian, ich faza, wielkość zmian. Wiele zmian barwnikowych również występuje po przebytym trądziku, na bliznach po poparzeniach bądź urazach mechanicznych.

W naszej klinice z dobrymi rezultatami proponujemy technikę laseroterapii do usuwania zmian barwnikowych. W planie leczenia stosuje się metody łączone terapii gdyż takie podejście do pacjenta to nasz standard aby jak najszybciej sprostać oczekiwaniom – ponieważ większość z pacjentów chce pozbyć się problemu przebarwień jak najszybciej.

Obecnie do najczęściej stosowanych metod walki z przebarwieniami należą lasery i peelingi chemiczne. Naszym Pacjentom rekomendujemy skuteczne metody walki z problemem przebarwień.

Proponujemy różnego rodzaju terapie, które pozwolą zmniejszyć te zmiany:

Laser V-Beam wykorzystuje technologię pulsacyjnego lasera barwnikowego (PDL). Impuls światła dociera do zmiany, a następnie pochłaniany jest przez melaninę (barwnik zawarty w przebarwieniu), które zostaje uszkodzone, a następnie usunięte przez organizm w okresie od 2-8 tygodni. W wielu przypadkach wykonanie pojedynczego zabiegu daje pożądany efekt. W przypadku zmian położonych głębiej, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie terapii.

Retexture Brite Peel terapia wybielająco pojędrniająca. Chemiczny zabieg bazujący na wysokich stężeniach kwasów. Dzięki temu zabiegowymi możemy uzyskać:

Etap gabinetowy to początek kuracji, najważniejsza jest pielęgnacja domowa, czyli zakup serum Retexture Serum który wzmocni działanie wybielające.

wstecz Umów się na wizytę