Dermatologia

Dermatologia to nauka zajmująca się badaniem i leczeniem skóry. Zmiany w wyglądzie naskórka, problemy z włosami czy stanem paznokci są badane i leczone przez lekarzy dermatologów. W Medicus Clinic znajdziesz szeroki wybór zabiegów dermatologicznych, które pomogą Ci uporać się z wieloma skórnymi dolegliwościami. Nasz zespół lekarzy dermatologów z powodzeniem zajmuje się diagnostyką i leczeniem takich schorzeń jak m.in.: trądzik, łuszczyca, usuwanie blizn potrądzikowych, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień.

Konsultacja dermatologiczna
Aby ocenić problem, stopień zaawansowania choroby oraz wdrożyć odpowiednie leczenie, niezbędna jest konsultacja dermatologiczna. W Medicus Clinic wykwalifikowany personel korzysta z nowoczesnej aparatury medycznej, która umożliwia wykonanie na miejscu wszystkich potrzebnych badań. Dzięki temu czas oczekiwania na rozpoczęcie kuracji jest znacznie krótszy, a co za tym idzie leczenie jest skuteczniejsze.

Dermatolog – Wrocław
W klinice Medicus Clinic nasi dermatolodzy zajmują się wieloma schorzeniami skórnymi. Profesjonalne podejście, a także wiedza naszych specjalistów gwarantują odpowiednie zdiagnozowanie problemu, a także dobranie efektywnej kuracji. W Medicus Clinic zajmujemy się między innymi leczeniem:

  • Zabiegi
  • Badania

Zabiegi

W ramach specjalizacji Dermatologia, wykonujemy następujące zabiegi:

dermatologia Atopowe zapalenie skóry dermatologia Blizny dermatologia Choroby skóry dermatologia Grzybica skóry i Paznokci dermatologia Grzybica stóp dermatologia Nadpotliwość dermatologia Popękane naczynka dermatologia Przebarwienia dermatologia Trądzik różowaty dermatologia Zmiany skórne dermatologia Leczenie trądziku dermatologia Leczenie łuszczycy

Badania

W ramach specjalizacji Dermatologia, wykonujemy następujące badania:

Specjaliści

dr n. med. Katarzyna Cygan
Specjalista dermatolog
lek. Anna Wójcik-Maciejewicz
Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
Dr n.med. Anna Czajkowska
Specjalista dermatolog i wenerolog