Nowoczesna opieka ginekologiczna w Medicus Clinic

Kompleksowa opieka ginekologiczna w Medicus Clinic obejmuje pełen zakres usług, łączący profilaktykę, leczenie i operacje ginekologiczne.

Dowiedz się więcej

Ginekologia to specjalizacja, która łączy w sobie diagnostykę i leczenie chorób żeńskich narządów płciowych. U jej podstaw leży profilaktyka, o którą dbamy poprzez cykliczne wizyty u specjalisty. Nowoczesna ginekologia stawia na kompleksową opiekę nad Pacjentką – stosujemy nowe technologie do diagnozowania i leczenia operacyjnego. Ginekologia w Medicus Clinic to odpowiedź na potrzeby zdrowotne współczesnych kobiet.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić na konsultację ze specjalistą?

Zadzwoń i zarejestruj się telefonicznie pod numerem:

+48 71 769 63 96

W czym się specjalizujemy?
Nietrzymanie moczu
Leczenie operacyjne i zabiegowe
Profilaktyka
Poznaj naszych specjalistów

Zespół ginekologów Medicus Clinic zajmują się diagnostyką oraz operacyjnym leczeniem chorób ginekologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem uroginekologii. Specjaliści kadzą nacisk na indywidualne podejście do każdej Pacjentki, wykorzystując nowoczesne metody leczenia, które zapewniają wysoki standard opieki medycznej.

dr n. med. Maciej Zalewski

Specjalista ginekolog – położnik

lek. Ewa Poprawska

Specjalista ginekolog – położnik

lek. Marek Śrama

Specjalista ginekolog – położnik

lek. Krzysztof Nowak

Specjalista ginekolog – położnik

lek. Sabina Gejdel-Kołtuniewicz

Specjalista ginekolog – położnik

Umów się na konsultację
Dowiedz się więcej

Czym są zabiegi laparoskopowe?

Profilaktyka w ginekologii – dlaczego jest ważna?

Leczenie nietrzymania moczu

Dlaczego Medicus Clinic?

Medicus Clinic to nowoczesne centrum medyczne położone w samym centrum Wrocławia, które należy do firmy Medicus, która istnieje na rynku od ponad 30 lat. Posiada najnowocześniejszą aparaturę medyczną, profesjonalne gabinety specjalistyczne i zatrudnia najbardziej wykwalifikowanych, doświadczonych i uznanych lekarzy.
Leczymy holistycznie i multidyscyplinarnie. Dzięki nowoczesnym salom operacyjnym i wysokiej klasy aparaturze medycznej jesteśmy centrum medycznym skutecznie diagnozującym oraz leczącym Pacjentki ginekologiczne. Dysponujemy nowoczesnym i komfortowym zapleczem pooperacyjnym, takim jak wygodne pokoje dla pacjentów z pełnym wyposażeniem, jak łazienka, telewizor, monitoring i system przywoławczy. Nasz obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz umówić się na konsultacje ze specjalistą? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.