Warsztaty Aurical in-depth

12-14.06.2019 Zarejestruj się

  Dane do faktury:

  Miejsce warsztatów:

  Medicus Center of Excellence
  Wrocław 50-224,
  Plac Strzelecki 24,
  piętro III

  Koszt: 200 EUR

  Wraz z firmą Otometrics, serdecznie zapraszamy Państwa, oraz Państwa klientów do rejestracji na zbliżające się warsztaty Aurical in-depth, które odbędą się we Wrocławiu. Warsztaty będą doskonałą okazją aby poszerzyć swoją wiedzę na temat korzyści zaawansowanego dobierania i weryfikacji dopasowywania aparatów słuchowych oraz zapewnienia doskonałej opieki nad pacjentem z ubytkiem słuchu. Na warsztatach pokazane będą również korzyści ze stosowania nowoczesnych metod fittingu dla pozyskiwania nowych grup klientów.

  Przygotowaliśmy dla Państwa 3 dni wspaniałych prezentacji i praktycznego treningu.

  O prowadzącym

  Mariana Roslyng-Jensen jest specjalistą w dziedzinie audiologii i westybulologii, wieloletni klinicysta audiolog, obecnie pracuje jako Dyrektor Ds. Szkoleń i Edukacji w Otometrics.

  Mariana i jej zespół współpracują z partnerami, klientami i kluczowymi środowiskami opiniotwórczymi na całym świecie w celu poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie słuchu, równowagi, dopasowywania i badań.

  Mariana Roslyng-Jensen posiada 10-letnie doświadczenie kliniczne i ponad 10-letnie doświadczenie w pracy nad rozwojem systemów audiologicznym i szkoleniem użytkowników w branży aparatów słuchowych i audiologii.

  Kurs odbędzie się w języku angielskim.

  W ramach 3 dni warsztatów zapewniamy przerwy kawowe, lunch każdego dnia oraz jedną kolację towarzyską. Cena nie obejmuje kosztów podróży oraz zakwaterowania.

  Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego też zachęcamy do jak najszybszej rejestracji. Termin rejestracji upływa 15 kwietnia 2019 r.

  Więcej informacji na stronie: https://otometrics.natus.com/coe2019

  wstecz