dr n. med. Justyna Kwapisz

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już w trakcie studiów brała udział w polskich i europejskich konferencjach dermatologicznych, przygotowując się do wcześniej obranego kierunku specjalizacji. Odbywała również zagraniczne praktyki kliniczne w Szpitalu Uniwersyteckim Aker w Oslo oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Zurychu.

W 2015 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, broniąc interdyscyplinarnej rozprawy doktorskiej dotyczącej zagadnień z pogranicza dermatologii, angiologii oraz reumatologii. Dr n. med. Justyna Kwapisz jest autorką publikacji naukowych w czasopismach polsko- i anglojęzycznych.

Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie dodatkowo prowadziła zajęcia ze studentami. Wykładała także dermatologię w Wyższej Szkole Medycznej.

Dr n. med. Justyna Kwapisz jest członkiem European Society of Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology, International Trichoscopy Society, International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Stale uaktualnia posiadaną wiedzę i zdobywa nowe umiejętności podczas kursów i szkoleń, m.in. z zakresu tricho- oraz dermoskopii. Niejednokrotnie współpracowała z Fundacją Rosa w ramach akcji RAKOOBRONA.

Dr n. med. Justyna Kwapisz od kilku lat należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach, kongresach i warsztatach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

W codziennej pracy wspólnie z Pacjentem ustala cele oraz plan leczenia. Indywidualnie dobiera zabiegi z szerokiej gamy oferowanej przez stale rozwijającą się dziedzinę medycyny estetycznej i antiaging. By ostateczny efekt był optymalny i satysfakcjonujący dla pacjenta, umiejętnie łączy procedury – od laseroterapii, toksyny botulinowej, odbudowy konturu twarzy, stymulatorów tkankowych, po leczenie zmarszczek i wiotkości skóry, jej zagęszczenie i rewitalizację. Dr n. med. Justyna Kwapisz przede wszystkim dba o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta podczas zabiegu. Jako dermatolog podkreśla znaczenie codziennej prawidłowej pielęgnacji skóry adekwatnie do jej rodzaju i kondycji

wstecz Umów się na wizytę