dr n. med. Kalina Welz-Kubiak

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Przez 9 lat pracowała w Uniwersyteckiej Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii,gdzie prowadziła również zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego i stomatologii w języku polskim i angielskim.

Dyplom specjalizacyjny z dziedziny Dermatologii i Wenerologii uzyskała z wynikiem bardzo dobrym, zdając z wyróżnieniem państwowy egzamin specjalizacyjny.

W 2015 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii.

Dr n. med. Kalina Welz-Kubiak zajmuje się leczeniem zmian skórnych u dzieci i dorosłych. Specjalizuje się w terapii trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenie skóry i innych przewlekłych chorób dermatologicznych oraz wykonuje badanie dermatoskopowe między innymi w ramach profilaktyki czerniaka skóry.

Wykonuje zabiegi kriochirurgiczne, elektrokoagulację, łyżeczkowanie zmian skórnych, a także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej (peelingi, mezoterapię, laserowe leczenie blizn oraz laserowe usuwanie łagodnych zmian skórnych).

Dr n. med. Kalina Welz-Kubiak systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach naukowych oraz przynależy do Towarzystw Naukowych: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV).

wstecz Umów się na wizytę