lek. med. Anna Bagińska

Specjalista chirurg plastyk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła prawo medyczne. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej uzyskała na Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy-Zdroju.

W ramach swojej pracy zawodowej wykonała kilkaset zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej. Uczestniczyła w wielu kursach i indywidualnych stażach w renomowanych ośrodkach. Regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju, jak i zagranicą. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. W wolnym czasie relaksuje się, pogłębiając swoje pasje: sport oraz teatr.

Lek. med. Anna Bagińska wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W obrębie jej szczególnych zainteresowań znajdują się między innymi chirurgia ręki z wadami wrodzonymi włącznie, operacje estetyczne piersi, zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie twarzoczaszki i leczenie następstw ciężkich oparzeń.

wstecz Umów się na wizytę