lek. med. Łukasz Kotarski

Specjalista ginekolog – położnik

Specjalista ginekologii i położnictwa lek. Łukasz Kotarski ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2011 roku, uzyskując tytuł lekarza. Od 2012 do 2019 roku pracował jako asystent w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie zdobywał i poszerzał swoje doświadczenie zawodowe. Obecnie, pracując na Oddziale Ginekologii Operacyjnej w Medicus Clinic we Wrocławiu, uczestniczy w zaawansowanych ginekologicznych zabiegach laparoskopowych. Od kilku lat konsultuje pacjentki w poradniach ginekologicznych we Wrocławiu.

Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w polskich i zagranicznych ośrodkach ginekologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

Do głównych obszarów jego zainteresowań zalicza się małoinwazyjna ginekologia operacyjna, diagnostyka i leczenie endometriozy, diagnostyka i leczenie schorzeń szyjki macicy, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, poradnictwo antykoncepcyjne.

wstecz Umów się na wizytę