Święta 2023

Poczujmy razem magię świąt. Tegoroczny grudzień zapowiada się wyjątkowo. Zapraszamy na Spotkanie Świąteczne, które odbędzie się 15.12 o godzinie 19:00 w Hotelu The Bridge we Wrocławiu. Przygotowaliśmy również konkurs świąteczny oraz mikołajkową niespodziankę.

Poznaj szczegóły Spotkania Świątecznego

Spotkanie Świąteczne rozpocznie się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Spotkajmy się w Hotelu The Bridge

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 15.12 o godzinie 19:00 w znanym ze swojej elegancji i wyjątkowego stylu Hotelu The Bridge, który usytuowany jest w malowniczej dzielnicy Ostrów Tumski we Wrocławiu. Zapraszamy Państwa na wieczór w magicznej atmosferze, wypełniony dobrą zabawą oraz smacznym jedzeniem. Poczujmy razem Magię Świąt! Podczas spotkania nie zabraknie dobrej muzyki. O doskonałe brzmienia oraz zabawę na parkiecie zatroszczy się DJ. Zadbaliśmy również o to, aby wspomnienia ze Spotkania Świątecznego zostały z Państwem na dłużej. W trakcie wydarzenia będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w dobrze znanej i lubianej fotobudce. Dodatkowo, spotkanie rozkręci wideofotobudka 360, za której pomocą nagrają Państwo kreatywne, pełne dynamiki i zabawy materiały.

Konkurs świąteczny

Poprzednia edycja konkursu świątecznego cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – powstało wiele wspaniałych projektów! W tym roku kolejny raz zapraszamy do wspólnej zabawy. Dołączcie więc i tym razem do udziału w konkursie świątecznym, tegoroczny temat to „Św. Mikołaj i jego ekipa”. Połączcie się w drużyny (od 2 do 5 osób) i prześlijcie nam zdjęcie ukazujące Was, jako tytułowego Mikołaja i jego pomocników, które zdobędzie serca Jury. Niech Wasza drużyna wygląda tak, jak tylko podpowie Wam wyobraźnia.

W ramach konkursu, zostanie wybrana zwycięska drużyna, która otrzyma nagrodę niespodziankę. Ogłoszenie wyników odbędzie się na naszym Spotkaniu Świątecznym. Wszystkie szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu

Zgłoszenia konkursowe

A już 4 i 5 grudnia…
…mikołajkowe niespodzianki dla całego zespołu Medicus!

Potwierdź obecność na Spotkaniu Świątecznym do 30 listopada    Wybierz preferowane danie główne:
    Danie wegetariańskieDanie mięsne

    Miejsce wydarzenia