lek. Krzysztof Nowak

Specjalista ginekolog - położnik

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – specjalista ginekologii i położnictwa. Pracuje w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu na Oddziale Ginekologii Operacyjnej, a także w Opolskim Centrum Onkologii, gdzie aktualnie odbywa specjalizację z ginekologii onkologicznej.


W swojej praktyce wykorzystuje techniki małoinwazyjne jak laparoskopia i histeroskopia. Dzięki nim może skutecznie leczyć schorzenia ginekologiczne czyli m.in.: torbiele jajników, mięśniaki macicy, nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych, przerosty i polipy endometrialne.

Specjalizuje się również w diagnostyce i leczeniu zaburzeń statyki miednicy mniejszej, takich jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy i innych problemów, związanych z dysfunkcją miednicy mniejszej. Stosuje zarówno terapie zachowawcze, jak i operacyjne, aby zapewnić Pacjentkom skuteczną i indywidualnie dostosowaną opiekę medyczną.

Dodatkowo zajmuje się kompleksową opieką nad Pacjentkami dotkniętymi różnymi rodzajami nowotworów ginekologicznych, jak rak sromu, szyjki macicy, trzonu macicy oraz jajnika. Praca lek. Krzysztofa Nowaka jest ukierunkowana na zapewnienie wsparcia, leczenia i rehabilitacji w ich trudnej walce z tymi chorobami.

Jako specjalista ginekologii i położnictwa, stale poszerza swoje umiejętności i wiedzę, aby móc oferować Pacjentkom najnowocześniejsze metody leczenia i opieki. Dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług medycznych, empatycznego podejścia i pełnego zrozumienia potrzeb Pacjentek.

wstecz Umów się na wizytę