Wielospecjalistyczne centrum medyczne

Medicus Clinic Specjalistyczne Centrum Medyczne w którym Pacjenci mają możliwość kompleksowego leczenia i diagnostyki z zakresu: otolaryngologii, otolaryngologii dziecięcej, ginekologii, bariatrii, chirurgii i urologii dziecięcej, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej, alergologii, urologii, pulmonologii, pulmonologii dziecięcej, dermatologii, endokrynologii, neurologii, neurologii dziecięcej, audiologii i foniatrii, fizjoterapii, medycyny estetycznej, dietetyki, kosmetologii, kardiologii i ortopedii. Medicus Clinic należy do spółki Medicus, działającej na polskim rynku medycznym od 30 lat. Ciągle się rozwijamy i usprawniamy naszą pracę, tak aby Pacjent był zadowolony z efektów leczenia oraz opieki – aby zawsze mógł na nas liczyć. Nie bylibyśmy w tym miejscu w którym jesteśmy obecnie, gdyby nie doświadczeni, wybitni specjaliści, zaangażowany personel medyczny oraz zastosowanie najnowocześniejszej aparatury medycznej.

Oddział szpitalny

Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra lekarska, komfortowe warunki i całodobowa opieka pielęgniarska. Placówka dysponuje też nowoczesną i komfortową bazą pooperacyjną czyli m.in. komfortowymi, nowoczesnymi 13 pokojami dla 20 pacjentów, każdy z łazienką, telewizorem, monitoringiem i systemem przywoławczym. Cały obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych i spełnia wszelkie wymogi nowoczesnego szpitala, uwzględniając wszystkie procedury bezpieczeństwa epidemicznego.

Sale operacyjne

Blok operacyjny wyposażony w aparaturę i sprzęt najnowszej generacji, m.in. tory wizyjne pracujące w 3D i rozdzielczości Ultra HD 4K, ułatwiające chirurgowi orientację przestrzenną, nawigację śródoperacyjną. System wentylacji zapewnia doskonałą czystość powietrza poprzez wymienianie go 24 razy na godzinę. Precyzyjne i bezpieczne prowadzenie operacji uszu i krtani wspomaga też najnowszej generacji mikroskop operacyjny.

Sale pacjentów

Pacjenci przebywający na Oddziale Szpitalnym Medicus Clinic mają do dyspozycji przestronne pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor, monitoring i system przywoławczy.

Zespół Medicus Clinic

Medicus Clinic tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów z 28 specjalizacji medycznych. Głównym celem naszego centrum medycznego jest dobro, bezpieczeństwo i satysfakcja Pacjenta.

Poznaj Medicus Clinic