Centrum Leczenia Endometriozy

Kompleksowe leczenie endometriozy w Medicus Clinic

Specjalizujemy się w eksperckim leczeniu operacyjnym z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii laparoskopowych, farmakoterapią celowaną i immunologiczną terapią żywieniową. Gwarantujemy, że każda z naszych Pacjentek będzie otoczona najwyższej jakości opieką medyczną przez cały proces leczenia.

Rejestracja

Umów się na wizytę w Medicus Clinic bądź skorzystaj z telewizyty ze specjalistą, kontaktując się z naszą infolinią.

Diagnostyka endometriozy

Proces diagnostyki jest jednym z najważniejszych elementów leczenia endometriozy. Statystyki są przerażające – rozpoznanie endometriozy następuje średnio 10 lat po pojawieniu się pierwszych objawów. Wiele kobiet cierpi z powodu tej choroby (i najczęściej nawet o tym nie wie) ponieważ lekarz – ginekolog nie potrafił postawić odpowiedniej diagnozy. Leczenie operacyjne w Centrum Leczenia Endometriozy wykonywane jest drogą laparoskopii.

Dowiedz się więcej

Skuteczne leczenie endometriozy

Leczenie operacyjne może być diagnostyczne lub terapeutyczne i wykonane za pomocą głównie laparoskopii lub sporadycznie laparotomii (metoda mniej preferowana). Zakres i metody stosowane w czasie operacji ustalane są zawsze przez lekarza indywidualnie, w oparciu o dotychczasowe wyniki badań pacjentki.

Dowiedz się więcej

Poznaj zespół Centrum Leczenia Endometriozy

Poznaj zespół

Lider w skutecznym leczeniu endometriozy

800 Zabiegów endometriozy wykonanych w Medicus Clinic
110000 Przeprowadzonych konsultacji
4000 Zdiagnozowanych pacjentek z endometriozą

Blog

Co złego dzieje się z Twoim organizmem – przyczyny endometriozy.

Operacyjne usunięcie endometriozy – leczenie

Endometrium macicy – czym jest i jak leczyć?

Poznaj historie endokobiet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat diagnostyki i leczenia endometriozy oraz poznać historię endokobiet odwiedź naszą stronę www.leczymyendometrioze.pl

Odwiedź stronę