MODELOWANIE SYLWETKI

ENDERMOLOGIA

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.
Służy naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie zarówno czas jak i ilość powtórzeń zabiegu.
Dowiedz się więcej Ceny zabiegów Umów się na bezpłatną konsultację

Kriolipoliza COOLTECH

To skuteczna, bezinwazyjna i bezpieczna metoda modelowania sylwetki polegająca na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury od –6 do –8 stopni C (bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek). Martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
Kriolipoliza przeznaczona jest dla osób chcących pozbyć się nadmiaru komórek tłuszczowych z małych obszarów (brzuch, uda, ramiona, łydki). Widoczne rezultaty obserwujemy mniej więcej po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

Dowiedz się więcej Ceny zabiegów Umów się na bezpłatną konsultację

RF FORMA ujędrnianie

Forma to zabieg wykorzystujący energię bipolarnego prądu RF, która mocno dogrzewa (41 st.C – 43st.C) głębokie warstwy skóry, nie uszkadzając naskórka. Mocne podgrzanie skóry właściwej, skraca włókna kolagenowe, co prowadzi do stymulacji fibroblastów i tworzenia nowego kolagenu. Efektem takiego działania jest długotrwałe zwiększenie elastyczności i napięcia skóry.
Zabieg można wykonać na całym ciele. Jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

Umów się na bezpłatną konsultację
Ceny zabiegów