Oferta specjalna

Endermologia – pozbądź się tkanki tłuszczowej i cellulitu bezinwazyjnie i skutecznie

Endermologia to metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Naturalna, ponieważ nie ingeruje w równowagę biologiczną organizmu, skuteczna, dlatego że działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry. Endermologia to zabieg oferujący szeroki zakres możliwości terapeutycznych. Możemy go dostosować do indywidualnych potrzeb Pacjenta, skupiając się na różnych obszarach ciała. Endermologia jest odpowiednia dla osób w różnym wieku, które pragną poprawić kondycję swojej skóry, nadając jej jędrność, gładkość oraz redukując cellulit. Jest to również doskonale rozwiązanie dla kobiet po ciąży, ponieważ pomaga w modelowaniu sylwetki i przyspiesza jej regenerację po porodzie.
Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa przy użyciu urządzenia Endermologie® Alliance LPG, które jest bezinwazyjną i skuteczną metodą mechanicznej stymulacji skóry i regeneracji tkanki. W trakcie zabiegu Pacjent ubiera specjalny kostium, który zapewnia optymalną skuteczność i umożliwia płynne manewrowanie głowicą zabiegową.
Efekty, jakich można się spodziewać po zabiegach endermologii to:

  • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej
  • redukcja cellulitu
  • odmładzanie
  • ujędrnienie skóry
  • działanie terapeutyczne na obrzęki, blizny, zastoje limfatyczne, bóle mięśni i stawów

Ceny w ramach oferty specjalnej:
Endermologia całe ciało:
1 zabieg: 200 zł
Pakiet 5 zabiegów: 960 zł
Pakiet 10 zabiegów: 1760 zł
Pakiet 15 zabiegów: 2640 zł

Endermologia (Focus) – jedna partia ciała:
1 zabieg: 136 zł
Pakiet 5 zabiegów: 600 zł
Pakiet 10 zabiegów: 1120 zł

Oferta obowiązuje do końca roku.

Czy wiecie ze usługi kosmetologiczne w Medicus Clinic oferujemy już od 6-ciu lat? Z tej okazji przygotowaliśmy oferty specjalne na wybrane zabiegi. Zapytaj nas o pozostałe oferty specjalne, kontaktując się pod numerem telefonu: 71 323 63 00

Umów się na bezpłatną konsultację

Regulamin oferty specjalnej