ZABIEGI HI TECH

RF FRACTORA – mikroigłowy

Zabieg polega na wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu RF do punktowego odparowania skóry. Efektem jest poprawa jędrności skóry, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie rozstępów, blizn, objawów trądziku oraz cellulitu.

Umów się na bezpłatną konsultację
Ceny zabiegów

VITAL INJECTOR – mezoterapia igłowa

Zaawansowane technologicznie urządzenie do rewitalizacji. Zabieg urządzeniem Vital Injector 2 ™ wykonujemy przy użyciu multi-igły z osłoną bezpieczeństwa (ochrona przed zakażeniami), którą dostarczane są odpowiednio dobrane substancje. Zastosowanie Multi- igły (tzw. pistoletu do iniekcji) umożliwia głębszą aplikację preparatu, dzięki czemu substancje aktywne działają dłużej i skuteczniej. Pistolet do iniekcji umożliwia również dotarcie do miejsc niedostępnych dla tradycyjnej formy mezoterapii, np. do ruchomej powieki. Zabieg nie pozostawia siniaków i grudek oraz jest znacznie mniej bolesny niż tradycyjna metoda mezoterapii. Efekty, których możemy spodziewać się po zabiegu to wygładzenie zmarszczek, poprawa jędrności i kondycji skóry, nawilżenie i spowolnienie procesów starzenia.

Umów się na bezpłatną konsultację
Ceny zabiegów

YAG ujędrnianie laserowe

Naświetlanie skóry wiązką światła laserowego długości 1064nm korzystnie wpływa na poprawę elastyczności skóry, poprzez obkurczanie włókien kolagenowych i elastynowych. Wiązka światła laserowego podgrzewa skórę do temperatury około 40 ˚C. Efekt jest widoczny już bezpośrednio po zabiegu – rysy twarzy lekko się wygładzają, zmarszczki ulegają spłyceniu. Przez kolejne tygodnie następuje przemodelowanie kolagenu w skórze.

Umów się na bezpłatną konsultację
Ceny zabiegów

THERMAVEIN – zamykanie naczyń krwionośnych

To najlepszy możliwy wybór dla osób zmagających się z problemem widocznych, pękniętych lub rozszerzonych naczynek. ThermaVein®   gwarantuje niemal natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek o określonej wielkości na twarzy, nogach, ramionach i innych częściach ciała.

Umów się na bezpłatną konsultację
Ceny zabiegów

DERMAPEN

DERMAPEN to nowoczesne urządzenie medyczne, które pozwala w naturalny sposób pobudzić skórę do odnowy dzięki technologii automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Wykonane w trakcie zabiegu mikronakłucia pozwalają na zwiększenie efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę.

Umów się na bezpłatną konsultację
Ceny zabiegów

EPILACJA

Zabieg epilacji laserowej polega na trwałym usunięciu niechcianego owłosienia z różnych części ciała. Dedykowany jest on osobom z nadmiernym owłosieniem, chcących pozbyć się włosów na zawsze.
Zabieg wykonujemy z użyciem nowoczesnego lasera Soprano ICE Platinum, który umożliwia uszkodzenie struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększenie skuteczności zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa.
Zabieg epilacji powinien być wykonywany co 6 tygodni w przypadku twarzy oraz co 8 tygodni w przypadku całego ciała. Optymalna ilość zabiegów, gwarantująca uzyskanie najlepszych rezultatów, to 5-6 serii.

Dowiedz się więcej Ceny zabiegów Umów się na bezpłatną konsultację