Depilacja laserowa Soprano

Problem

Nadmierne owłosienie twarzy i ciała

Dla kogo

Zabieg depilacji laserowej polega na permanentnym (trwałym) usunięciu owłosienia. Dedykowany jest on osobom z nadmiernym owłosieniem, które chcą się pozbyć włosów na zawsze.

Najnowocześniejsza technologia

W Medicus Clinic zabieg depilacji laserowej (epilacji) przeprowadzany jest z użyciem najnowszej technologii – lasera Soprano ICE Platinum. To pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.

Soprano IcePlatinium to:

Liczba zabiegów

Zabiegi epilacji wykonujemy co 8 tygodni (całe ciało z wyjątkiem twarzy), co 6 tygodni (twarz).

Przy każdym zabiegu tracimy ok 20-30% owłosienia – ponieważ tyle włosów mniej więcej jest w fazie wzrostu. Po 2 tygodniach te włosy wypadają, odrastają tylko te które nie zostały. Zalecana ilość zabiegów to 5-6.

Zalecenia przed zabiegiem

Dzień przed zabiegiem

Należy ogolić miejsce zabiegowe 12 h przed zabiegiem jednorazową maszynką, uważając aby nie doszło do przerwania ciągłości skóry. Dodatkowo przed pierwszym zabiegiem zalecane jest, aby zostawić mały fragment nieogolonej skóry, aby Kosmetolog mógł ocenić kolor włosa i dobrać odpowiednie parametry do zabiegu.


Umów się na wizytę