ENETPEEL TCA kwas trójchlorooctowy

Jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Redukuje płytkie blizny i zmarszczki oraz powierzchniowe przebarwienia skórne. Przebudowuje strukturę skóry, zmniejsza widoczność porów skóry oraz jej gęstość i elastyczność. Zaletą tego peelingu jest szybkie uzyskanie efektów estetycznych, czasem nawet już po pierwszym zabiegu, choć z reguły zaleca się cykl zabiegów.

Dzięki nowym, ulepszonym formułom TCA stosowanym w medycynie estetycznej, uzyskujemy jeszcze lepsze efekt terapeutyczny przy zminimalizowaniu odczuć bólowych (pieczenie) i innych objawów ubocznych, towarzyszących terapii kwasem trójchlorooctowym. Skrócił się również czas rekonwalescencji.

Złuszczanie nie zawsze jest potrzebne i można stosować takie formuły TCA, aby złuszczanie było minimalne, prawie niezauważalne. Przykładem jest PRX T33, gdzie złuszczanie nie jest w ogóle widoczne lub jest tak małe, iż nie upośledza normalnego funkcjonowania i jest łatwe do zamaskowania.

Nie bez znaczenia, oprócz ulepszenia formuł peelingu TCA jest stosowanie zaraz po zabiegu przez lekarza oraz w domu przez pacjenta, specjalnych kosmetyków i masek pozabiegowych. Redukują one objawy uboczne, przyspieszają gojenie skóry, wzmacniają i przedłużają efekt zabiegu.

Peeling TCA można łączyć z innymi procedurami medycznymi takimi jak PRP (osocze bogatopłytkowe), czy mikrofrakcyjne nakłuwanie Dermapenem (Pixelpeel).

Wskazania do zabiegu peelingiem TCA:

Efekty zabiegu:


Umów się na wizytę