Kriolipoliza Cooltech

Kriolipoliza jest to skuteczna, bezinwazyjna i bezpieczna metoda modelowania sylwetki polegająca na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury od –6 do –8 stopni C (bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek). Martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

Na danym obszarze zabieg trwa ok. 70 minut. W trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. brzuchu i udach przy czym równocześnie na dwóch obszarach (dwa aplikatory pracują równolegle). Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6 tygodni. Na różnych obszarach co 3 tygodnie. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi w jednej serii. Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

Kriolipoliza przeznaczona jest dla osób chcących pozbyć się nadmiaru komórek tłuszczowych z małych obszarów (brzuch, uda, ramiona, łydki).

Przeciwwskazania – kto nie może wykonywać zabiegu:


Umów się na wizytę