Kwas hialuronowy

Problem

Zmarszczki i fałdy, utrata objętości skóry, utrata owalu twarzy, sucha i zwiotczała skóra.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Podstawową funkcją kwasu jest wiązanie wody. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego dostarczając go z zewnątrz w formie zastrzyków, tabletek czy kremów. Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę.

Znieczulenie i przebieg zabiegu

Zabieg trwa około godziny. 20 min zajmuje znieczulenie, samo wstrzykiwanie kwasu to 15 min. Zabieg jest w pełni bezpieczny pod warunkiem, że wykonywany jest w ambulatoryjnych warunkach przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza. Bardzo ważny jest również materiał. W Medicus Clinic wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości, certyfikowane produkty znanych, światowych producentów, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort, zarówno dla pacjenta, jak i lekarza przeprowadzającego zabieg. Dokładamy wszelkich starań, by zabieg był możliwie najbardziej komfortowy dla pacjenta. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego rozpoczyna się od znieczulenia miejscowego, dzięki któremu jest on praktycznie bezbolesny. Do znieczulenia używany jest certyfikowany środek marki Emla..

Kiedy widoczny jest efekt i jak długo się utrzymuje?

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt. Utrzymuje się aż do 8 miesięcy i ulega powolnemu wchłanianiu.

Medicus Clinic oferuje modelowanie ust kwasem hialuronowym, wykorzystując do zabiegu dwa rodzaje dwa rodzaje wypełniaczy renomowanych światowych producentów: Restylane oraz StylAgeLips.


Umów się na wizytę