Lifting skóry bez skalpela

Problem

Utrata jędrności skóry, zwiotczała skóra w różnych partiach ciała, zmarszczki, skóra pozbawiona blasku, tzw. „drugi podbródek, obwisłe i mało jędrne pośladki, obwisła skóra na brzuchu

Dla kogo

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High IntensityFocusedUltrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry.

Zabieg

SonoQueen wyposażone jest w komplet specjalnych kartridży umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki – od 2.0 mm do 4.5 mm na twarzy i 6 mm na ciele. Zabiegi są bezbolesne dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Seria zabiegowa wynosi od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem niechirurgicznego liftingu pacjent może cieszyć się już po 3 miesiącach.

Przeciwwskazania

Ciąża, choroby o podłożu autoimmunologiczny, nowotwory, ostre choroby bakteryjne i wirusowe skóry.


Umów się na wizytę