Mezoterapia igłowa

Złoty standard Mezoterapii

Mezoterapia to profesjonalny zabieg, który od ponad 30 lat jest z powodzeniem wykonywany przez lekarzy na całym świecie i polega on na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy czy mikroelementy. Podanie „koktajlu witaminowego” odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Wskazania

Efekty 

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak w celu długotrwałego utrzymania efektów zalecamy serię zabiegów 3 zabiegów (w miesięcznych odstępach) 2 razy w roku.

Filorga – lider w zakresie profilaktyki przeciwstarzeniowej

MezoterapiaFilorga opiera się na 2 wyjątkowych preparatach NCTF® i NCTF HA®, których skład ilościowy i jakościowy został dobrany tak, aby uzyskać optymalne efekty estetyczne bez ryzyka dla skóry. NCTF® i NCTF HA®, czyli czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej, to jeden z niewielu preparatów do mezoterapii dostępnych na rynku zarejestrowanych do iniekcji. Potwierdza to jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Sekret tkwi w recepturze

Znakomicie opracowany skład preparatów zapewnia wysoką jakość i skuteczność zabiegów.

Kwas hialuronowy – posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużej ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę sprawiając, że staje się jędrna, gładka i elastyczna.

Hydra Booster

Nawilża Odmładza Ujędrnia

To całkowicie nowe, unikatowe i innowacyjne podejście do nawilżania, ujędrniania i odmładzania skóry. Polega na połączeniu w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu. Pierwszy to sztandarowy produkt Filorgii do mezoterapii – NCTF 135HA, zawierający kwas hialuronowy i aż 53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania. Zapewnia on doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. Drugi to M-HA 18 z kwasem hialuronowym i glicerolem, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry. HYDRA BOOSTER może być stosowany na twarz, szyję, dekolt, łokcie, kolana i stopy.

Lift Booster

To idealny zabieg dla osób, które już podczas jednego zabiegu chciałyby poprawić nawilżenie, odżywienie skóry oraz napiąć i poprawić owal twarzy. Lift Booster łączy dwa preparaty: NCTF135HA oraz kwas hialuronowy Fine Line. Preparat NCTF135HA jest bogaty w nieusieciowany kwas hialuronowy zawierający 53 aktywnych składników stymulujących i nawilżających skórę. NCTF135HA wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza rozszerzone pory. Preparat FINE LINE wygładza drobne i powierzchniowe zmarszczki tzw. kurze łapki oraz nad górna wargą.

Przygotowanie i przebieg
Zabieg preparatami NCTF® i NCTF HA® trwa od 15 do 30 minut. Przed zabiegiem, dla poprawienia komfortu pacjenta, może zostać zastosowane znieczulenie miejscowe kremem. Następnie skóra jest całkowicie oczyszczana i łagodnie ostrzykiwana preparatem. Tuż po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie, które powinno zniknąć po kilkunastu minutach. Może pojawić się niewielki obrzęk, który może się utrzymać do następnego dnia.

Przeciwskazania


Umów się na wizytę