Powiększanie i modelowanie ust

Problem

Za małe usta, za wąskie usta, niesymetryczne usta, opadające kąciki ust, drobne zmarszczki wokół ust.

Dla kogo

Pełne, rozświetlone i jędrne usta, nieodłącznie kojarzące się ze zmysłowością i kobiecym pięknem, już teraz są w zasięgu Twojej ręki. A wszystko dzięki modelowaniu ust kwasem hialuronowym. Zabieg to terapia dla Twoich ust, dzięki której nie tylko zwiększą swoją objętość, ale również otrzymają naturalne nawilżenie. Ten szybki i mało inwazyjny zabieg to prosty sposób na dodatkową dawkę atrakcyjności, ponieważ odpowiednie wymodelowanie i wypełnienie ust poprawia wygląd całej twarzy. Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym to szeroki wybór możliwości, dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań pacjenta. Za pomocą wypełniacza nasi lekarze powiększają usta, korygują ich kształt, wzmacniają kontur, wypełniają drobne zmarszczki wokół ust czy też podnoszą opadające kąciki ust. Przeciwwskazaniem do zabiegu nie jest wiek.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. Działa dwutorowo. Z jednej strony nadaje ustom objętość oraz podkreśla ich kontur. Z drugiej natomiast działa terapeutycznie, dogłębnie nawilżając tkanki. Dzięki temu, za pomocą jednego krótkiego zabiegu, uzyskujemy podwójny efekt. Usta są pełne i symetryczne, o precyzyjnie wymodelowanej linii, a w dodatku jędrne, odżywione i rozświetlone.

Znieczulenie i przebieg zabiegu

Zabieg trwa około godziny. 20 min zajmuje znieczulenie, samo wstrzykiwanie kwasu to 15 min. Modelowanie odbywa się zgodnie z rekomendacją lekarza, przeprowadzającego zabieg i preferencjami pacjentki . Zabieg jest w pełni bezpieczny pod warunkiem, że wykonywany jest w ambulatoryjnych warunkach przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza. Bardzo ważny jest również materiał, przy użyciu którego modelowane są usta. W Medicus Clinic wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości, certyfikowane produkty znanych, światowych producentów, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort, zarówno dla pacjenta, jak i lekarza przeprowadzającego zabieg. Dokładamy wszelkich starań, by zabieg był możliwie najbardziej komfortowy dla pacjenta. Modelowanie ust kwasem hialuronowym rozpoczyna się od znieczulenia miejscowego, dzięki któremu jest on praktycznie bezbolesny. Do znieczulenia używany jest certyfikowany środek marki Emla.

Kiedy widoczny jest efekt i jak długo się utrzymuje?

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt. Utrzymuje się aż do 8 miesięcy i ulega powolnemu wchłanianiu. Usta nawet po wchłonięciu preparatu są w zdecydowanie lepszej kondycji, niż przed zabiegiem.

Klinika Medicus Clinic oferuje modelowanie ust kwasem hialuronowym, wykorzystując do zabiegu kilka rodzajów wypełniaczy renomowanych światowych producentów takich jak Galderma, Vivacy Laboratories oraz Filorga.


Umów się na wizytę