Resurfacing CO2

Problem

Blizny, blizny potrądzikowe, zmiany skórne, przebarwienia, zmarszczki,

Dla kogo

Laser frakcyjny, ablacyjny CO2 o długości fali 10600 nm wykorzystywany jest przede wszystkim do regeneracji skóry twarzy i ciała. Lifting skóry, usuwanie blizn i rozstępów to tylko niektóre z dobroczynnych właściwości urządzenia wykorzystywanego w Medicus Clinic. Innowacyjna technologia emisji lasera w postaci pixeli (jednoczesne uszkadzanie skóry) zmniejsza dyskomfort pacjenta i zapobiega przegrzaniu tkanki, skracając okres rekonwalescencji.

Zabieg

Światło lasera wnika w skórę i jest pochłaniane przez zawartą w niej wodę. W precyzyjny sposób tworzy w skórze właściwej termiczne mikrouszkodzenia, dzięki czemu organizm zostaje pobudzony do samoregeneracji.

Efekty

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu i pogłębiają się z każdym tygodniem. Wynika to z faktu, że tworzenie się nowego kolagenu w skórze trwa od 3-6 miesięcy. Po ok. 6 miesiącach możemy osiągnąć pełen rezultat terapii, w tym napięcie skóry, zmniejszenie zmarszczek, wygładzenie bruzd, korekcja blizn czy poprawę koloru skóry. Zaleca się wykonanie serii 3-4, co 4-5 tygodni, w zależności od tego jak inwazyjny był zabieg poprzedni


Umów się na wizytę