Procesor dźwięku 6. generacji

Procesor dźwięku Cochlear™ Baha® 6 Max to rozwiązanie klasy premium. Jest on bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którzy szukają urządzenia słuchowego o większej wydajności i wysokiej jakości dźwięków, ale możliwie w jak najmniejszym rozmiarze.
Niewielki rozmiar procesora dźwięku Baha® 6 Max oraz nowa szersza gama kolorystyczna zapewniają dyskrecję, natomiast nowe złącze zatrzaskowe LowPro™ sprawia, że procesor przylega do głowy lepiej niż inne urządzenia na przewodnictwo kostne.

Urządzenie pozwala uzyskać wzmocnienie do 55 dB SNHL, dzięki czemu jeszcze większa grupa pacjentów może w pełni korzystać z nowego rozwiązania. Dzięki zaawansowanej technologii wykorzystywanej w procesorach dźwięku sygnał jest wyraźny, a użytkownicy mogą cieszyć się dźwiękami otoczenia przez wydłużony nawet o 50% czas. Jednym z udoskonaleń jest zwiększenie szerokości pasma pracy procesora, co według badań może wpłynąć na poprawę rozpoznawania spółgłosek o wysokiej częstotliwości zarówno w ciszy, jak i w hałasie.

W porównaniu do urządzeń poprzednich generacji procesor dźwięku Baha® 6 Max wyposażono w bardziej zaawansowane funkcje łączności i przetwarzania dźwięków, które są zaprojektowane tak, aby umożliwić użytkownikom większą kontrolę oraz poprawę jakość słyszenia, zwłaszcza w hałaśliwym otoczeniu.
Przetwarzanie sygnału z wykorzystaniem technologii SmartSound® iQ sprawia, że procesor dźwięku może szybko określić, w jakim otoczeniu znajduje się użytkownik, i automatycznie dostosowywać ustawienia, tak aby zapewnić pacjentom optymalne słyszenie w różnych sytuacjach. Oprogramowanie w procesorze dźwięku ma dodatkowe zadanie – redukować niepożądane dźwięki – w celu zwiększenia komfortu słyszenia.

Baha® 6 Max to pierwszy procesor dźwięku na przewodnictwo kostne posiadający funkcję strumieniowego przesyłania dźwięku bezpośrednio z urządzeń Android i Apple. Nowa aplikacja Baha® Smart umożliwia użytkownikom połączenie również z zegarkiem Apple Watch oraz szeroką personalizację słyszenia, w tym dyskretne dostrojenie ustawień procesora dźwięku. Dzięki niej pacjent może w łatwy sposób zweryfikować, w jaki sposób działa jego procesor.

Bezpośrednie przesyłanie

Procesor dźwięku Baha® 6 Max pozwala pacjentom cieszyć się ulubioną muzyką, grami, filmami i aplikacjami – a nawet wideorozmowami z bliskimi na drugim końcu świata. Zapewnia czysty dźwięk wysyłany bezpośrednio ze smartphona (z systemem Apple iOS lub Android). Połączenie jest proste w konfiguracji i obsłudze, dzięki czemu pacjenci mogą się połączyć i pozostać w kontakcie za pośrednictwem ulubionych urządzeń.

Wytrzymały, jak nigdy wcześniej

Unikatowa konstrukcja przetwornika BCDrive II oraz nowy zaczep LowPro™ zwiększają wytrzymałość urządzenia w porównaniu z klasycznymi rozwiązaniami. Ponadto procesor dźwięku Baha® 6 Max zaprojektowano tak, aby nadążał za aktywnym trybem życia, dzięki sprawdzonej w niezależnych testach ochronie przed wodą i pyłem (IP68).


wstecz Zapytanie ofertowe