Procesor dźwięku Nucleus 8

Mniejszy. Mądrzejszy. Lepiej połączony.

 

Doświadczaj ważnych chwil i ciesz się komfortem najmniejszego i najlżejszego na świecie zausznego procesora dźwięku Cochlear Nucleus®. Procesor został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić komunikację z innymi.  Zapewnia najnowszą technologię słyszenia, wyczuwa zmiany w Twoim otoczeniu i automatycznie dostosowuje ustawienia, aby pomóc Ci słyszeć wyraźnie, gdziekolwiek jesteś.

W oparciu o możliwości bezpośredniego przesyłania strumieniowego i funkcje łączności dostępne w naszych najnowszych procesorach dźwięku, Nucleus 8 oferuje jeszcze więcej sposobów łączenia. Gotowy na technologię Bluetooth® LE Audio nowej generacji, ułatwi on dostarczanie dźwięku do Ciebie w większej liczbie miejsc i z większej liczby urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej. Będziesz mógł łączyć się bezpośrednio z tym, co jest nadawane w miejscach publicznych, takich jak lotniska, centra konferencyjne i teatry obsługujące technologię Bluetooth Auracast™.

Mniejszy

Procesor dźwięku Nucleus 8, zaprojektowany z myślą o zwiększonym poziomie komfortu, jest o 15% mniejszy i o 13% lżejszy niż procesor dźwięku Nucleus 7.

Mądrzejszy

Usłysz najlepiej bez względu na to, gdzie jesteś i dokąd zaprowadzi Cię dzień. Procesor dźwięku Nucleus 8, wyposażony w naszą najinteligentniejszą technologię słyszenia, SmartSound® iQ 2 z technologią SCAN 2, automatycznie dostosowuje się do otoczenia. Został zaprojektowany, aby pomóc Ci wyraźniej i łatwiej słyszeć rozmowy, szczególnie w głośnych warunkach, dzięki czemu możesz doświadczyć najlepszego odsłuchu.

Lepsze połączenie

Poznaj nowe, ekscytujące sposoby strumieniowego przesyłania dźwięku bezpośrednio do procesora. Procesor gotowy jest na technologię Bluetooth nowej generacji, dzięki czemu pozwoli Ci łączyć się z tym, co jest nadawane w miejscach publicznych, takich jak lotniska, szkoły, kluby sportowe i siłownie, które obsługują technologię Bluetooth Auracast.

Opcje kolorów pasujące do Twojego własnego stylu

Procesor dźwięku Nucleus 8 jest dostępny w sześciu różnych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który odpowiada Tobie najbardziej:

Usłysz najlepiej w każdym środowisku

Niezależnie od tego, czy jesteś w cichym pokoju, czy w zatłoczonej kawiarni, urządzenie automatycznie dostosuje ustawienia. Wyposażony w SmartSound® iQ 2 z technologią słuchową SCAN 2, usłyszysz najlepiej bez względu na to, gdzie zaprowadzi Cię dzień.

Dźwięk bliżej Ciebie

Poznaj więcej sposobów strumieniowego przesyłania dźwięku bezpośrednio do procesora dźwięku za pośrednictwem zgodnych urządzeń bezprzewodowych Apple, Android™ i Cochlear True Wireless, a także technologii Bluetooth LE Audio.

 

Ciesz się wyraźną rozmową twarzą w twarz

ForwardFocus skuteczniej redukuje niepożądane szumy tła, dzięki czemu wyraźniej słyszysz rozmowy twarzą w twarz. Zaprojektowany w celu zapewnienia dodatkowego wsparcia słuchu w hałaśliwym otoczeniu, ForwardFocus może działać automatycznie, aby pomóc Ci skupić się na tym, co ważne w każdej sytuacji.

 

Inteligentne, wygodne sterowanie

Monitoruj, zarządzaj i kontroluj procesor dźwięku Nucleus 8 za pomocą aplikacji Nucleus Smart na kompatybilnym urządzeniu Apple lub Android.

 

Spokój dla rodziców

Na placu zabaw, na basenie lub w klasie, Twoje dziecko nigdy nie przestaje odkrywać. Użytkownik procesora dźwięku Nucleus 8 ma możliwość skorzystania z opcjonalnych akcesoriów retencyjnych i wodoodpornych, które pomogą mu lepiej zaangażować się w życie i doświadczać nowych przygód.

Sprawdź, jak Twoje dziecko korzysta z procesora dźwięku i ustal cele słyszenia za pomocą aplikacji Nucleus Smart Hearing Tracker.

Uszy pracują zespołowo, więc używanie obojga uszu może pomóc mózgowi przetwarzać i rozumieć dźwięki lepiej niż przy użyciu tylko jednego ucha. Procesory dźwięku Cochlear można nosić z każdym aparatem słuchowym, więc bez względu na to, jakiego aparatu słuchowego używa Twoje dziecko, uzyska korzyści płynące ze słyszenia obojgiem uszu.

Korzystając z funkcji Znajdź mój procesor w aplikacji Nucleus Smart, możesz pomóc zlokalizować zagubiony procesor dźwięku.

Jaka jest różnica między zausznymi i pozausznymi procesorami dźwięku?

Zauszne procesory dźwięku, takie jak Cochlear™ Nucleus® 8, są umieszczone za uchem i wyposażone w zaczep na ucho, który utrzymuje je na miejscu. Kabel i okrągła cewka są podłączone do procesora dźwięku, a cewka jest utrzymywana na głowie za pomocą magnesu.

Pozauszne procesory dźwięku, takie jak Cochlear Nucleus Kanso® 2, są umieszczone z boku głowy. Nucleus Kanso 2 to urządzenie typu „wszystko w jednym”, które zawiera jednostkę przetwarzającą, mikrofony, magnes i baterię.

 

Porównaj z urządzeniami innej generacji:
PDF DO POBRANIA


wstecz Zapytanie ofertowe