Procesor dźwięku Nucleus ® Kanso®2

Opierając się na wielokrotnie nagradzanym, wszechstronnym projekcie procesora dźwięku Kanso®, procesor dźwięku Kanso® 2 wzbogacono o: bezpośrednie przesyłanie strumieniowe dźwięku* i możliwość korzystania z aplikacji Nucleus Smart za pomocą zgodnych smartfonów, wbudowany akumulator i poprawę odporności na kurz i wodę.

Jak działa system implantu ślimakowego z procesorem Kanso 2

Procesory dźwięku Nucleus® firmy Cochlear zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić osobom ze średnim i głębokim ubytkiem słuchu najlepszą jakość słyszenia. W przypadku ubytku słuchu typu zmysłowo-nerwowego fale dźwiękowe skutecznie przechodzą przez ucho zewnętrzne i środkowe, tak jak w przypadku normalnego słyszenia, ale w wyniku uszkodzeń ucha wewnętrznego, odbierane dźwięku stają się zniekształcone i trudne do zrozumienia.
W przeciwieństwie do aparatów słuchowych implanty ślimakowe omijają uszkodzone części ucha wewnętrznego, stymulując bezpośrednio nerw słuchowy nie za pomocą fal dźwiękowych lub wibracji, ale za pomocą precyzyjnych sygnałów elektrycznych.

Słuch z implantem ślimakowym

1. Mikrofony w procesorze dźwięku wychwytują fale dźwiękowe, a procesor przetwarza je na informacje cyfrowe. Ta informacja jest przekazywana przez cewkę do implantu znajdującego się tuż pod skórą.
2. Implant wysyła sygnały elektryczne przez elektrodę do ślimaka.
3. Włókna nerwu słuchowego w ślimaku odbierają sygnały i wysyłają je do mózgu, dając wrażenie dźwięku.

Procesory dźwięku Cochlear™ Nucleus®

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań słuchowych, opcji noszenia procesora oraz dodatkowych akcesoriów. Niezależnie od tego, czy wolisz procesor dźwięku zauszny, czy pozauszny, nagłowny znajdziesz rozwiązanie Cochlear, które będzie pasować do Twojego stylu życia.
Niezależnie od tego, który procesor dźwięku Cochlear wybierzesz, skorzystasz z technologii i akcesoriów, które pomogą Ci lepiej słyszeć, łączyć się z ukochanymi osobami i prowadzić aktywny tryb życia.

Procesor dźwięku Nucleus ® Kanso ® 2

Zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia, procesor dźwięku Nucleus ® Kanso ® 2 łączy nasze najnowsze funkcje łączności i sprawdzoną technologię poprawy słyszenia (1-4) z prostą i trwałą konstrukcją typu „wszystko w jednym”, dając Ci swobodę słyszenia, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie.

Kanso® 2 to najmniejszy i najlżejszy ładowalny pozauszny procesor dźwięku (5) , zaprojektowany tak, aby był tak dyskretny i wygodny, że ledwo poczujesz, że go nosisz.

Kanso® 2 jest dostępny w pięciu kolorach, aby dopasować się do Twojego osobistego stylu.

Procesory dźwięku Cochlear™ Nucleus®

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań słuchowych, opcji noszenia procesora oraz dodatkowych akcesoriów. Niezależnie od tego, czy wolisz procesor dźwięku zauszny, czy pozauszny,nagłowny znajdziesz rozwiązanie Cochlear, które będzie pasować do Twojego stylu życia.

Niezależnie od tego, który procesor dźwięku Cochlear wybierzesz, skorzystasz z technologii i akcesoriów, które pomogą Ci lepiej słyszeć, łączyć się z ukochanymi osobami i prowadzić aktywny tryb życia.

Skoncentruj się na tym, co ważne

Swobodne połączenia

Bądź aktywnym uczestnikiem

Wybierz inteligentne rozwiązania


wstecz Zapytanie ofertowe