Procesory dźwięku 5. generacji

Procesory dźwięku Cochlear™ Baha® 5 generacji oferują pacjentom większe możliwości poprawy słuchu na całe życie. Dzięki szerokiej ofercie najbardziej wszechstronnych i najmocniejszych procesorów dźwięku, mogą zapewnić doskonałą zdolność słyszenia jeszcze większej liczbie pacjentów niż kiedykolwiek wcześniej.

Wybór procesora dźwięku zawsze rozpoczyna się od określenia jego zdolności do zapewnienia wystarczającego wzmocnienia, które rozwiąże problem niedosłuchu pacjenta. Tylko System Cochlear™ Baha® 5 oferuje unikalne opcje, które mogą naprawdę zaspokoić
potrzeby pacjentów w zakresie nawet dużego wzmocnienia. Dodatkowo wszystkie procesory dźwięku oferują najbardziej zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej, pomagając lepiej słyszeć w hałasie, dzięki czemu słyszenie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Procesor dźwięku Cochlear™ Baha® 5 – to najmniejszy pośród dostępnych procesorów oferowanych przez firmę Cochlear. Mimo swoich rozmiarów zapewnia taką samą moc sygnału, jak inne, większe urządzenia o zakresie dopasowania do 45 dB SNHL.
Procesor dźwięku Cochlear™ Baha® 5 Power – jest idealny dla pacjentów, którym podobają się funkcje Baha® 5, ale wymagają procesora o większym wzmocnieniu i dłuższej żywotności baterii. Procesor jest łatwy w obsłudze, a dzięki zintegrowanemu wskaźnikowi wizualnemu z diodą LED oraz pokrywie baterii z blokadą, stanowi doskonały wybór dla dzieci.
Procesor dźwięku Cochlear™ Baha® 5 SuperPower – to rewolucyjny procesor dźwięku, który łączy technologię Baha® i Nucleus®, tworząc pierwszy zauszny procesor dźwięku wykorzystujący przewodnictwo kostne aż do 65 dB SNHL.
Dzięki odseparowanemu przetwornikowi jest to najmocniejszy, dostępny procesor dźwięku na przewodnictwo kostne. Dostarcza on znacząco większe wzmocnienie (MPO w zakresie niskich i wysokich częstotliwości), niż jakiekolwiek inne urządzenie wspornikowe. Procesor Baha® 5 SuperPower stanowi klasę samo dla siebie. Jest to jedyny procesor dźwięku na przewodnictwo kostne, który może naprawdę pomóc pacjentom z większym stopniem niedosłuchu typu mieszanego.

Najwyższej klasy jakość dźwięku.

Unikalne technologie zastosowane w procesorze dźwięku Baha® 5 sprawiają, że pacjenci mogą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem we wszystkich środowiskach akustycznych. Platforma Ardium™ Smart obejmuje przetwarzanie sygnału SmartSound® iQ oparte na systemie kompresji wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z technologią przetwornika BCDrive™ pozwala to większej liczbie pacjentów cieszyć się bezproblemowym słyszeniem dzięki czystszemu sygnałowi o większej mocy.
Przetwornik BCDrive™ generuje o 30% mniej zniekształceń w porównaniu do tradycyjnych przetworników, z kolei dzięki zaawansowanym algorytmom w urządzeniu i jego oprogramowaniu, procesory Baha® 5. generacji dostarczają czysty dźwięk przy obniżonym ryzyku powstawania sprzężeń.

Niewiarygodnie inteligentny.

Procesory Baha® 5. generacji to pierwsze procesory dźwięku, które mogą odbierać dźwięk przesyłany bezpośrednio z telefonu iPhone lub urządzeń iPad i iPod touch bez potrzeby używania dodatkowego urządzenia lub masywnego sprzętu noszonego na szyi. Procesory łączą się także z szeregiem łatwych w obsłudze bezprzewodowych akcesoriów zaprojektowanych z myślą o poprawie słyszenia w hałasie i z dużej odległości.

Transmisja bezprzewodowa bezpośrednio do urządzenia, technologia Made for iPhone i długa żywotność baterii sprawiają, że z procesorami Baha® 5. generacji życie pacjentów staje się prostsze.
Dodatkowo aplikacja Baha® 5 Smart App poszerza możliwości w zakresie obsługi procesora, a nawet umożliwia pacjentom dostosowanie parametrów słyszenia bezpośrednio za pomocą smartfonu iPhone lub smartfonu z systemem Android.


wstecz Zapytanie ofertowe