System Baha® Start

Badania wykazały, że wczesny dostęp do dźwięku pomaga dzieciom uczyć się, interesować światem oraz doświadczać pełni wrażeń.
Dzięki rozwiązaniu Baha® Start, dziecko może nosić procesor dźwięku z wykorzystaniem elastycznej opaski Baha Softband lub łuku SoundArc do czasu, gdy będzie gotowe na zabieg implantacji. Rozwiązanie Baha® Start umożliwia korzystanie przez dziecko z jednego lub dwóch procesorów dźwięku.
Baha® Softband – rozwiązanie, pozwalające utrzymać porcesor Baha® na głowie dziecka. Stanowi idealny wybór dla niemowląt i małych dzieci. Opaska Softband pozostaje doskonałą, długofalową opcją dla dzieci, które są zbyt małe lub nie są gotowe do implantu na przewodnictwo kostne. Dzięki regulowanej opasce oraz miękkim podkładkom SoftPad, rozwiązanie to umożliwia łatwe dopasowanie rozmiaru i jest komfortowe w użytkowaniu.
Baha® SoundArc – nowe rozwiązanie niewymagające zabiegu chirurgicznego

Cochlear™ Baha® SoundArc to stylowe, wygodne i skuteczne urządzenie niewymagające zabiegu chirurgicznego. Łuk może być noszony ze wszystkimi procesorami dźwięku i podobnie jak opaska Baha Softband, skutecznie przesyła dźwięk do ucha wewnętrznego, zapewniając spójne wzmocnienie przez cały dzień.
Dzięki miękkim końcówkom rozwiązanie to nie uciska głowy, zapewnia komfortowe użytkowanie przez cały dzień, równocześnie pozostając stabilnym w tym czasie.

Rozwiązanie jest polecane zarówno starszym dzieciom, jak i dorosłym, którzy oczekują na zabieg lub nie mogą mieć przeprowadzonego zabiegu.

Dla dzieci każdy dzień jest przygodą, dlatego rodzice chcą mieć pewność, że ich dzieci słyszą każdy dźwięk. Procesory dźwięku Baha® wyposażone są w wiele funkcji ułatwiających rodzicom wgląd w to, jak ich dziecko słyszy.

Aplikacja Baha® Smart pozwala w łatwy sposób monitorować i śledzić słyszenie dziecka – wystarczy jedno dotknięcie przycisku.
Dioda LED sygnalizuje rodzicom lub nauczycielowi, czy procesor dźwięku jest włączony i połączony z akcesoriami. Procesor dźwięku jest również zgodny z systemami FM i umożliwia nawiązywanie połączeń z urządzeniami bezprzewodowymi, które mogą pomóc dziecku słyszeć lepiej np. w szkole.


wstecz Zapytanie ofertowe