lek. Bartosz Katkowski

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2011 roku. W latach 2008-2009 studiował na Ruhr-Universität Bochum na wydziale lekarskim w ramach programu Erasmus.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Kształcenia Podyplomowego, gdzie ukończył studia podyplomowe w zakresie Menedżer Ochrony Zdrowia w 2014 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie specjalizacji w Polanicy Zdroju w Specjalistycznym Centrum Medycznym (SCM S.A.), pracując w ramach Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i Poradni Chirurgii Ogólnej oraz w czasie licznych staży i szkoleń w innych szpitalach w kraju i za granicą, koncentrując swoje umiejętności i zainteresowania na zabiegach małoinwazyjnych w chirurgii ogólnej.

Bierze udział w licznych kongresach i sympozjach medycznych z zakresu chirurgii ogólnej. Pasjonuje się chirurgią minimalnie inwazyjną z szczególnym uwzględnieniem bariatrii – chirurgii otyłości/chirurgii metabolicznej. Ponadto w kręgu jego zainteresowań znajduje się również chirurgia przepuklin przedniej ściany jamy brzusznej, chirurgia przepuklin rozworu przełykowego, chirurgia pęcherzyka żółciowego, flebologia (zabiegi dotyczące żylaków kończyn dolnych), chirurgia ambulatoryjna – usuwanie znamion, tłuszczaków, guzków, kaszaków, wrastających paznokci.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Sekcji Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej i Bariatrycznej TCHP, EAES (European Association for Endoscopic Surgery), IFSO (International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders).

Od 2013 roku współpracuje z dr. n. med. Pawłem Szymańskim.

Konsultuje pacjentów również w języku angielskim.

Dowiedz się więcej o leczeniu przepuklin
wstecz Umów się na wizytę