lek. Joanna Stoch-Stój

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny Joanna Stoch-Stój jest specjalistą medycyny rodzinnej, specjalistą pediatrii z ponad 20-letnim stażem oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Przez ponad 10 lat prowadziła międzynarodowe badania kliniczne nowych terapii w kardiologii, diabetologii, pediatrii i onkologii.

Prawdziwą pasją i powołaniem doktor Stoch-Stój jest medycyna estetyczna. Ma na swoim koncie staże międzynarodowe z chirurgii rekonstrukcyjnej (Medical University NATO, Adana), szkolenia w zakresie nowych terapii medycyny estetycznej oraz udział w krajowych i międzynarodowych kongresach, które odbywały się, m.in. w Nowym Jorku, Amsterdamie, Barcelonie, Brukseli, Mediolanie, Pradze oraz Sztokholmie i Wiedniu, a także w ośrodkach krajowych.

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Przeprowadza konsultacje z pacjentami i dobiera optymalne metody w celu uzyskania jak najlepszego efektu odmłodzenia skóry i ciała. W codziennej praktyce lekarskiej wykorzystuje swoją wiedzę, bogate doświadczenie oraz nowoczesne techniki zabiegowe w zakresie medycyny estetycznej, w tym nici liftingujące PDO, lasery i osocze bogatopłytkowe. Przeprowadza także usługi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, wykonuje świadczenia dermatologiczne z użyciem Dermapenu oraz przeprowadza zabiegi mezoterapii igłowej.

Ceni sobie dbałość i staranność w wykonywaniu zabiegów oraz doskonałą jakość stosowanych preparatów leczniczych.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging.

wstecz Umów się na wizytę