dr n.med. Maciej Kusiński

Specjalista otolaryngolog, specjalista audiolog i foniatra

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii u osób dorosłych. W Medicus Clinic specjalizuje się w chirurgii laserowej krtani oraz chirurgii endoskopowej zatok przynosowych.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu z roku 2007.

Szkolenie specjalistyczne z zakresu otorynolaryngologii odbył w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 4-tego Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, w którym aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta oraz pełni funkcję Kierownika Ośrodka Badania i Leczenia Narządu Słuchu i Równowagi wraz z Poradnią Audiologiczną. Tytuł specjalisty w dziedzinie otorynolaryngologii uzyskał w 2015 roku.

Szkolenie specjalistyczne z zakresu audiologii i foniatrii odbył w Klinice Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w roku 2019 uzyskał z wyróżnieniem tytuł specjalisty w dziedzinie audiologii i foniatrii.

W listopadzie 2021 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych po obronie pracy doktorskiej pt. „ Analiza wpływu wybranych czynników środowiskowych na występowanie i nasilenie zmian w przewlekłym zapaleniu zatok przynosowych”.

wstecz Umów się na wizytę