dr n.med. Maciej Kusiński

Specjalista otolaryngolog, specjalista audiolog i foniatra

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii u osób dorosłych oraz dzieci. W Medicus Clinic specjalizuje się w chirurgii otolaryngologicznej ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii laserowej krtani, chirurgii endoskopowej zatok przynosowych, operacji plastycznych przegrody nosa, chirurgii układu chłonnego gardła u dzieci.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu z roku 2007.

W latach 2005-2006 odbył studia na Wydziale Medycyny Uniwersytetu w Santiago de Compostela w Hiszpanii w ramach programu Socrates-Erasmus.

Szkolenie specjalistyczne z zakresu otorynolaryngologii odbył w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 4-tego Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Tytuł specjalisty w dziedzinie otorynolaryngologii uzyskał w 2015 roku.

Pracował na stanowisku asystenta w Klinice Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz na stanowisku starszego asystenta w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 4-tego Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie w latach 2021-2022 pełnił funkcję Kierownika Ośrodka Badań i Leczenia Narządu Słuchu i Równowagi.

Szkolenie specjalistyczne z zakresu audiologii i foniatrii odbył w Klinice Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w roku 2019 uzyskał z wyróżnieniem tytuł specjalisty w dziedzinie audiologii i foniatrii.

W listopadzie 2021 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych po obronie pracy doktorskiej pt. „ Analiza wpływu wybranych czynników środowiskowych na występowanie i nasilenie zmian w przewlekłym zapaleniu zatok przynosowych”.

wstecz Umów się na wizytę