Maria Rusinowska

Kosmetolog

Maria Rusinowska jest kosmetologiem w Medicus Clinic we Wrocławiu. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, na kierunku Kosmetologia.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kosmetologii oraz medycynie estetycznej, które zdobywała w renomowanych gabinetach i klinikach, pracując z wybitnymi specjalistami. Wiedzę zdobytą na studiach i praktykach wzbogaca poprzez uczestnictwo w webinarach, konferencjach, szkoleniach, kursach oraz codziennej współpracy z lekarzami wielu specjalizacji.

Maria Rusinowska specjalizuje się w epilacji laserowej, zabiegach mezoterapii igłowej oraz zabiegach z wykorzystaniem kwasów. Nie są jej obce również inne technologie takie jak radiofrekwencja igłowa, kriolipoliza, karboksyterapia, elektrokoagulacja czy endermologia.
Jako doświadczony kosmetolog przeprowadza zabiegi pielęgnacyjne oraz doradza pacjentom w doborze odpowiednich kosmetyków i różnych form pielęgnacji. W pracy z pacjentem ceni sobie przede wszystkim dokładność, indywidualne podejście do problemów pacjenta i co najważniejsze, jego zadowolenie.

wstecz Umów się na wizytę