Natalia Olszewska

Psycholog

Natalia Olszewska jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją wiedzę uzupełnia poprzez ciągłe uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach z zakresu pomocy psychologicznej oraz interwencji kryzysowej. Doświadczenie zawodowe zdobyła w międzynarodowych korporacjach, we współpracy z indywidualnymi klientami oraz placówkami publicznymi.

W swojej pracy wykorzystuje elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz terapii poznawczo-behawioralnej. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę poprzez studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS z zakresu psychodietetyki (planowane zakończenie w czerwcu 2024 roku).

Praktyka Natalii Olszewskiej skupia się również na pracy z Pacjentami zmagającymi się z otyłością i nadwagą, szczególnie tych przygotowujących się do operacji bariatrycznej. Pomaga Pacjentom zarówno psychicznie, jak i emocjonalnie w przejściu przez ten proces, dostarczając wsparcia i narzędzi potrzebnych do skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami związanymi z otyłością oraz osiągnięcia i utrzymania zdrowszego stylu życia.

Swoim wsparciem obejmuje obszary takie jak: wypalenie zawodowe, pracoholizm, utrata pracy, wybory zawodowe, lęki, ataki paniki, fobie społeczne, obniżony nastrój, brak pewności siebie, nadmierny stres, trudności z motywacją oraz różnego rodzaju kryzysy życiowe i emocjonalne.

W swojej pracy kieruję się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa. Jestem świadoma znaczenia i konieczności przestrzegania tych norm, aby zapewnić najwyższy standard opieki dla Pacjentów. Dodatkowo, regularnie poddaję swoją pracę procesowi superwizji, co pozwala na refleksję, naukę i doskonalenie umiejętności terapeutycznych.

wstecz Umów się na wizytę