Serwis aparatury medycznej i nie tylko. Dlaczego warto zaufać Medicus Expert?

Nowoczesne technologie medyczne odgrywają dużą rolę w skutecznym leczeniu i właściwej diagnostyce. Decydując się na wyposażenie swojego gabinetu laryngologicznego we współpracy Medicus Expert, marką należącą do grupy Medicus, zyskujesz coś więcej niż tylko najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt medyczny. Naszą misją jest wielokierunkowe działanie na rzecz polskiej medycyny, dlatego wspieramy naszych partnerów również po zakupie, oferując kompleksowe doradztwo merytoryczne i serwis aparatury medycznej.

Rozwój, doradztwo, relacje

Jesteśmy wrocławską, rodzinną firmą, która działa na polskim rynku medycznym od 1991 r. Od tego czasu niezmiennie zapewniamy naszym pacjentom najwyższe standardy opieki zdrowotnej oraz dostarczamy nowoczesne technologie medyczne. Medicus Expert to jednak nie tylko sprzedaż i serwis aparatury medycznej.

Realizując naszą misję, jesteśmy również wsparciem w rozwoju naszych Klientów. Uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach, co umożliwia nam dzielenie się najbardziej aktualną wiedzą medyczną. Na każdym etapie współpracy z Klientami zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu i późniejszego wykorzystywania go.

Koncentrujemy się na relacjach. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja partnerów biznesowych i Klientów, bo tylko dzięki budowaniu wysokiego poziomu zadowolenia i ułatwianiu dostępu do nowoczesnej technologii jest możliwe osiąganie naszego głównego celu: skutecznego i bezpiecznego rozwiązywania problemów zdrowotnych Polaków i poprawianie jakości ich życia.

Pełny serwis aparatury medycznej

Serwis aparatury medycznej to element komplementarnej oferty Medicus Expert. Nasza pomoc nie kończy się bowiem w momencie sprzedaży. Dzięki kompleksowemu wsparciu serwisowemu z naszej strony umożliwiamy minimalizowanie kosztów użytkowania sprzętu i zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pracy przez wiele lat.

Serwis aparatury medycznej w Medicus Expert obejmuje oczywiście montaż, instalację i kalibrację sprzętu (również w gabinecie Klienta). W każdej chwili nasi Klienci mogą również sięgnąć po doradztwo techniczne, szkolenia z zakresu użytkowania i konserwacji urządzeń a także zamówić przeglądy i wsparcie w zakresie optymalizacji użytkowania sprzętu. Realizujemy pomiary parametrów bezpieczeństwa oraz pomoc w zakresie wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. 

Jeśli szukasz nowoczesnego sprzętu i solidnego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zrealizować śmiałe plany rozwoju i z przyjemnością będziemy wspierać Cię na Twojej drodze do sukcesu.


Skontaktuj się z nami.

 

info@medicus.com.pl
tel.: +48 (71) 34 72 100
fax: +48 (71) 34 72 111

poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00
sobota 8:00 – 14:00

Medicus sp. z o.o.

Plac Strzelecki 24

50-224 Wrocław

NIP 8961017023

REGON 930957985

KRS 0000685093