Kosmetologia w Medicus Clinic

Kosmetologia

Kosmetologia

Wykonujemy zabiegi kosmetologiczne poprawiające jakość skóry twarzy i ciała.

Sprawdź naszą ofertę specjalną

Zarezerwuj wizytę na Booksy

Kosmetologia to obszerna, interdyscyplinarna dziedzina łącząca w sobie zakres wiedzy z nauk medycznych, biologicznych, farmaceutycznych oraz chemicznych. Kosmetologia XXI wieku to zabiegi pielęgnacyjne, spowalniające procesy starzenia, poprawiające wygląd, a tym samym samopoczucie. To również bardzo mocna współpraca z dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej. Dynamiczny rozwój kosmetologii i jej innowacyjność zapewniają szeroki wachlarz metod mających na celu utrzymanie zdrowej i młodo wyglądającej skóry. Ponadto pełni funkcję edukacyjną, mającą na celu promowanie zdrowego stylu życia, dbałości o kondycję ciała i dobrego samopoczucia.

Portoflio usług kosmetologicznych

PIELĘGNACJA
MODELOWANIE SYLWETKI
ZABIEGI HI TECH

Maria Rusinowska

Kosmetolog Medicus Clinic

Maria Rusinowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, na kierunku Kosmetologia. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kosmetologii oraz medycynie estetycznej, które zdobywała w renomowanych gabinetach i klinikach, pracując z wybitnymi specjalistami. Wiedzę zdobytą na studiach i praktykach wzbogaca poprzez uczestnictwo w webinarach, konferencjach, szkoleniach, kursach oraz codziennej współpracy z lekarzami wielu specjalizacji. Maria Rusinowska specjalizuje się w epilacji laserowej, zabiegach mezoterapii igłowej oraz zabiegach z wykorzystaniem kwasów. Nie są jej obce również inne technologie takie jak radiofrekwencja igłowa, kriolipoliza, karboksyterapia, elektrokoagulacja czy endermologia. Jako doświadczony kosmetolog przeprowadza zabiegi pielęgnacyjne oraz doradza Pacjentom w doborze odpowiednich kosmetyków i różnych form pielęgnacji

Iza Kalinowska

Kosmetolog Medicus Clinic

Iza Kalinowska jest kosmetologiem w Medicus Clinic we Wrocławiu. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, na kierunku kosmetologia, magister Biotechnologii Kosmetologicznej na Uniwersytecie Opolskim. Wieloletnie doświadczenie zdobyła w prestiżowych klinikach kosmetologii i medycyny estetycznej we Wrocławiu. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu pielęgnacji oraz zabiegów przeciwstarzeniowych. Głównie specjalizuje się w cerach problematycznych, zabiegach mezoterapii igłowej, terapiach wyszczuplających i ujędrniających sylwetkę ze względu na zamiłowanie z zakresu żywienia i suplementacji oraz treningu.

Pozostałe zabiegi

Sprawdź inne zabiegi w ramach specjalizacji kosmetologia

Dowiedz się więcej